2021/2022. ġa \ AUTASUSTAMINE

AUTASUSTAMINE

PIIRKONNAVOORUDE I KOHAD    
Kutsutud 13. juunil Rahvusooperisse Estonia õppeaasta lõpuüritusele  
       
Allika Inkeri Moser Gustav Adolfi Gümnaasium Ajalugu
Anett Arro Tallinna Arte Gümnaasium Ajalugu
Anett  Puusepp Tallinna Prantsuse Lütseum Õpioskused
Anna Brettin Suursalu Tallinna Prantsuse Lütseum Prantsuse keel 
Anna Milena Linder Gustav Adolfi Gümnaasium Majandus
Anne-Mai Adamberg Gustav Adolfi Gümnaasium Lingvistika
Ants  Kärner Tallinna Reaalkool Informaatika
Artemi  Smõšljajev Tallinna Tõnismäe Reaalkool Keemia
Ats  Roos Tallinna Prantsuse Lütseum Õpioskused
Birgit  Veldi Tallinna Reaalkool Keemia
Claudia Olev Gustav Adolfi Gümnaasium Bioloogia
Daniel  Rebrov Tallinna Prantsuse Lütseum Õpioskused
Dora Stern Tallinna 21. Kool Saksa keel 
Ell Juhani Tallinna Reaalkool Ajalugu
Ellen Ingrid  Aadamsoo Tallinna Prantsuse Lütseum Õpioskused
Emma-Maria Tammissaar Tallinna Prantsuse Lütseum Õpioskused
Getter  Innos Tallinna Prantsuse Lütseum Õpioskused
Grete Maine Tallinna Nõmme Gümnaasium Emakeel
Hanna Grete  Rebane Tallinna 21. Kool Muusika
Helena Blum Tallinna Saksa Gümnaasium Saksa keel 
Henri Peterson Tallinna Reaalkool Matemaatika
Henri Georg Valentin Tallinna Reaalkool Geograafia
Herman Eplik Tallinna Prantsuse Lütseum Õpioskused
Imre Saks Tallinna Reaalkool Geograafia
Ivonne Lee  Toiger Tallinna Prantsuse Lütseum Õpioskused
Jan Hendrik  Jõgi Tallinna Reaalkool Informaatika
Jasper  Vähk Tallinna Reaalkool Matemaatika
Julia  Land Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium Kunst
Jürgen Hein Tallinna 21. Kool Ajalugu
Karl-Matthias Madis Tallinna 21. Kool Prantsuse keel 
Kaspar Teede Tallinna Reaalkool Geograafia
Kelli Puhm Tallinna Reaalkool Geograafia
Kert  Kuusk Tallinna Reaalkool Füüsika
Kregor Ööbik Tallinna Reaalkool Informaatika, matemaatika
Kristjan  Nappus Tallinna Prantsuse Lütseum Õpioskused
Leonid Ivanov Tallinna Pae gümnaasium Geograafia
Liisa Pata Tallinna Reaalkool Bioloogia
Lisette-Liis Loorits Tallinna Reaalkool Keemia
Lovisa Luka  Hiiop Gustav Adolfi Gümnaasium Kunst
Luukas Epner Vanalinna Hariduskolleegium Prantsuse keel 
Marko Tsengov Tallinna Reaalkool Füüsika, informaatika, matemaatika
Mia Marleen Rahe Tallinna Reaalkool Bioloogia, matemaatika
Mirel  Luts Gustav Adolfi Gümnaasium Prantsuse keel 
Mirjam Root Tallinna 21. Kool Emakeel
Oliver Rahn Tallinna Reaalkool Geograafia
Omar Nisamedtinov Tallinna Kivimäe Põhikool Bioloogia
Oskar  Treffner Tallinna Reaalkool Muusika
Ott Kahar Tallinna Saksa Gümnaasium Ajalugu
Paula Arula Tallinna Reaalkool Emakeel
Peeter Aleksander  Randla Tallinna Reaalkool Informaatika
Pärtel  Kukk Tallinna Reaalkool Informaatika
Rain Alar  Laurimaa Tallinna Reaalkool Füüsika, keemia
Raul  Vaino Gustav Adolfi Gümnaasium Keemia
Raul  Pata Gustav Adolfi Gümnaasium Keemia, loodusteadused
Richard Tupits Vanalinna Hariduskolleegium Ajalugu
Richard Olev Gustav Adolfi Gümnaasium Bioloogia
Robin Kluge Nõmme Erakool Bioloogia
Saskia  Põldmaa Tallinna Reaalkool Füüsika
Sten-Tristan  Romeikis Gustav Adolfi Gümnaasium Informaatika
Theresa  Veber Tallinna Prantsuse Lütseum Õpioskused
Tobias Palm Tallinna Reaalkool Geograafia
Toom  Allikmäe Tallinna Reaalkool Füüsika
Triinu Luts Gustav Adolfi Gümnaasium Bioloogia
Trino Arras Vanalinna Hariduskolleegium Prantsuse keel 
Tuuli  Hanson Kalamaja Põhikool Matemaatika
Vahur  Paist  Tallinna Reaalkool Matemaatika
Valeria Grigorjeva Tallinna Pae Gümnaasium Soome keel
Vincent Assor Gustav Adolfi Gümnaasium Ajalugu